Zwroty i wymiany

DARMOWA WYMIANA - bezpieczne zakupy i gwarancja satysfakcji

Nie musisz się już obawiać, że wybierzesz zły kolor lub otrzymany kosmetyk nie spełni Twoich oczekiwań. Teraz wymieniając produkt w sklepie cailyn.pl otrzymasz darmową wysyłkę zwrotną! Wystarczy, że odeślesz go na nasz adres, a my poniesiemy koszty związane z dostarczeniem Ci właściwego, wskazanego przez Ciebie koloru.

Jeżeli nie jesteś zadowolona z zakupu, wybrałaś nieodpowiedni produkt i chcesz dokonać wymiany lub zwrotu to spakuj go i odeślij na adres:

AllSweets24 / Cailyn - ul.Bartla 22 / lokal 7, 30-389 Kraków

Do paczki dołącz informację zawierającą szczegóły wymienianego produktu, adres zwrotny oraz dane kontaktowe. W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki wyślemy do Ciebie wymieniony produkt.

Pamiętaj jednak, że darmowa wysyłka obowiązuje tylko do jednej wymiany. Kolejne koszty transportu wymiany pokrywa klient, dlatego zastanów się dłużej lub skorzystaj z porady naszego doradcy.


Pamiętaj także, że podstawowym warunkiem zwrotu lub wymiany towaru jest:


1. Masz tylko 14 dni na zwrot lub wymianę towaru zakupionego w naszym sklepie

2. Dołączenie dowodu zakupu, który otrzymałeś wraz z przesyłką lub numeru zamówienia. Jeżeli rachunek został wystawione na więcej niż jedną sztukę, proszę odesłać ksero, a oryginał zachować dla siebie.

3. Podstawowym warunkiem wymiany towaru jest jego idealny stan. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają wymianę bądź zwrot, (pudełko bądź opakowanie foliowe jest także częścią towaru, więc należy je zwrócić w stanie nienaruszonym)

5. Pieniądze za zwrócony towar otrzymasz przelewem na wskazane przez Ciebie konto w ciągu 3 dni od daty przyjęcia przez nas zwrotu.

6. Nie przyjmujemy paczek odesłanych na nasz koszt oraz paczek odesłanych za pobraniem